Van 17 t/m 19 juni a.s. vindt de jaarlijkse Tableau Conference Europe plaats. Deze keer in Berlijn.
Cadran is als partner van Tableau Software uiteraard aanwezig om kennis op te doen en met klanten te spreken. Maar jij, als gebruiker, bent ook uitgenodigd!
De conferentie heeft ook dit jaar weer een bijzonder veelzijdig programma. Iedereen – of je nu eindgebruiker, IT-manager, CEO of CFO bent – kan sessies bijwonen om te leren over de Tableau-oplossingen. Maar ook om te luisteren naar klanten over hoe zij Tableau gebruiken. De conferentie is ook de plek waar je wordt bijgepraat door visionairs over nieuwste ontwikkelingen op het gebied van data analytics.
Inmiddels zijn we allemaal data-gebruikers. De kans is groot dat je waardevolle kennis opdoet waar jouw organisatie snel van kan profiteren.
We hopen je te zien in Berlijn!